Richard Sulík na témy slovenská politika, Európska únia a ekonomika.

Európsky fond pre strategické investície – škaredá tvár EÚ | Richard Sulík na výbore IMCO

Brusel, 26.09.2016 – Richard Sulík vystúpil v pondelok 26. septembra 2016 s prejavom na výbore IMCO (Výbor Európskeho parlamentu pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa). Témou vystúpenia bola „Implementácia Európskeho fondu pre strategické investície“. Predseda SaS vo svojom prejave na konkrétnych príkladoch ilustroval dôvody, prečo a v čom Európsky fond pre strategické …

… investície zlyháva. Tzv. Junckerov balík, teda Európsky fond pre strategické investície (EFSI) sa totiž podľa Európskej investičnej banky zameriava na podporu investícií tam, kde zlyháva trh … Viac.

Igorov osud politický

Igor Matovič a jeho politický osud

Počas svojej politickej kariéry vyurážal, povytáčal a znepriatelil si Igor Matovič toľko poslancov, že v parlamente by sa deväťdesiat hlasov za jeho  ... Viac.

Richard Sulík s Andrejom Dankom „V politike“ | TA3, 25.09.2016

Richard Sulík - Andrej Danko v TA3

Dňa 25. septembra 2016 bol predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík spolu s predsedom parlamentu a predsedom Slovenskej národnej strany Andrejom  ... Viac.

Bratislavský summit EÚ | EÚ nefunguje kvôli trom zásadným konfliktom

Bratislavský summit EÚ - Sulík

Bratislavský summit EÚ nič podstatné nepriniesol a ani priniesť nemohol, na to sú záujmy jednotlivých hráčov príliš rozdielne. Výjazdové zasadnutie  ... Viac.

Daňové zákony, Apple a salámová metóda EÚ | Videoblog

Daňové zákony Apple - Richard Sulík

Daňové zákony | Pod rúškom boja proti Applu sa bude harmonizovať základ dane z príjmov pre právnické osoby. Pritom nástroje proti tomu, že Apple z  ... Viac.

Robert Kaliňák je pre policajný zbor hotovým nešťastím | Videoblog

Robert Kaliňák a polícia -- Sulík

Za Roberta Kaliňáka sa polícia dostala do dezolátneho stavu. Začalo to Hedvigou Malinovou, pokračovalo výbušninou v batožine, bezdôvodnou streľbou na  ... Viac.

Sociálny dumping – pomôže iba zlepšenie podnikateľského prostredia | Europarlament

Sociálny dumping a Richard Sulík

Štrasburg, 13.09.2016 – Richard Sulík vystúpil dňa 13. septembra v rozprave Európskeho parlamentu v Štrasburgu so svojou reakciou na tému sociálny dumping.  ... Viac.

Ako sa “napĺňa” predvolebný program strany SNS

Predvolebný program strany SNS

Hrdo, odborne a slušne! - tak sa volá predvolebný program strany SNS, strana, ktorá má šesťtisíc členov a všetko teda robia odborne. No tak, pozrime sa  ... Viac.

Riešenie pre Grécko je opustiť eurozónu | Predsednícky špeciál RTVS

Grécko nemá v eurozóne čo hľadať

V piatok 9. septembra 2016 bol Richard Sulík hosťom relácie Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie. Hlavnými témami predsedníckeho špeciálu na Dvojke bola  ... Viac.

Európska centrálna banka likviduje spoločnú menu | Videoblog

Európska centrálna banka - Sulík

Richard Sulík: Európska centrálna banka systematicky likviduje našu spoločnú menu Euro, a to tak, že používa rôzne nástroje, ktoré buď by používať nemala  ... Viac.