Richard Sulík na témy slovenská politika, Európska únia a ekonomika.

Predvolebné video Richarda Sulíka pre parlamentné voľby 2016

Predvolebné video pre parlamentné voľby 2016 – Strana Sloboda a Solidarita je plná odborníkov, ktorí hľadajú reálne a efektívne riešenia, aby ľudia neodchádzali zo Slovenska, ale aby sa im doma oplatilo pracovať, podnikať a žiť. Predseda SaS Richard Sulík má takisto osobnú skúsenosť s odchodom zo Slovenska, no vrátil sa, aby ľuďom pomohol žiť naozaj slobodne. Na to však …

… potrebuje aj váš hlas. Preto príďte 5. marca podporiť čestných ľudí, ktorí neostanú len pri prázdnych sľuboch. V marcových parlamentných voľbách 2016 voľte číslo 23!  … Viac.

Interview s kandidátkou do NR SR Annou Zemanovou । Parlamentné voľby 2016

Kandidátka do NR SR Anna Zemanová

RNDr. Anna Zemanová, kandidátka do NR SR a tímlíderka strany Sloboda a Solidarita pre životné prostredie, odpovedá exkluzívne pre blog Sulik.sk na otázky,  ... Viac.

Spoločná poľnohospodárska politika EÚ | Farmári žiadajú väčšiu pomoc

Spoločná poľnohospodárska politika EÚ - farmári

Spoločná poľnohospodárska politika EÚ (CAP) je po mnohých stránkach jedným z najväčších programov Európskej únie vôbec, a to aj s ohľadom na veľkosť jej  ... Viac.

Volebný televízny spot Richarda Sulíka | Parlamentné voľby 2016

Volebný televízny spot Richarda Sulíka pre parlamentné voľby 2016

Volebný televízny spot pre parlamentné voľby 2016 – Priamy, bojovný, úprimný – aj taký je Richard Sulík, predseda strany Sloboda a Solidarita, poslanec  ... Viac.

Tretí sociálny balíček – ak budeme vo vláde, miliardu eur necháme ľuďom

Tretí sociálny balíček - Richard Sulík

Tretí sociálny balíček । Richard Sulík: Robert Fico vyhlásil, že ak bude opätovne premiérom, tak obšťastní Slovensko tretím sociálnym balíčkom. Tento tretí  ... Viac.

Interview s kandidátom na poslanca Eugenom Jurzycom । Parlamentné voľby 2016

Interview s kandidátom na poslanca Eugenom Jurzycom । Parlamentné voľby 2016

Ing. Eugen Jurzyca, kandidát na poslanca a tímlíder strany Sloboda a Solidarita pre verejné financie, odpovedá exkluzívne pre blog Sulik.sk na otázky, prečo  ... Viac.

Utečenci v EÚ | Európska únia zlyháva podobne ako pri eurokríze

Utečenci v EÚ - prerozdelenie

Utečenci v EÚ | Situácia s utečencami v EÚ je vážna a Európska únia pri jej riešení zásadne zlyháva. Zrejme najvýznamnejším krokom pri riešení utečeneckej  ... Viac.

Tretí sociálny balíček Roberta Fica je celý pomýlený । Čo ponúka voličom SaS

Tretí sociálny balíček Roberta Fica - Richard Sulík

Richard Sulík: Dnes by sme radi informovali o tom, ako inak by sa dala použiť jedna miliarda eur, ktorú má stáť tretí sociálny balíček Roberta Fica. Robert  ... Viac.

Interview s kandidátom na poslanca do NR SR Alojzom Baránikom । Parlamentné voľby 2016

Parlamentné voľby 2016 - Kandidát na poslanca Baránik

JUDr. Alojz Baránik, kandidát na poslanca do NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita pre súdnictvo a spravodlivosť, odpovedá exkluzívne pre blog  ... Viac.

Interview s kandidátkou do NR SR Renátou Kaščákovou | Parlamentné voľby 2016

Kandidátka do NR SR Kaščáková - Parlamentné voľby 2016

Mgr. Renáta Kaščáková, kandidátka do NR SR a tímlíderka SaS za kultúru, odpovedá exkluzívne pre blog Sulik.sk na otázky prečo sa rozhodla kandidovať, aké  ... Viac.