Richard Sulík na témy slovenská politika, Európska únia a ekonomika.

Ďalšia hanba pre Slovensko – OLAF vyšetruje zberné dvory

Richard Sulík: Európsky úrad pre boj proti podvodom OLAF otvoril vyšetrovanie v súvislosti so zbernými dvormi. Toto považujeme za dobrú správu. Na Slovensku sa kradne v podstate všade počas tejto vlády, ako aj počas predošlej a ako aj počas prvej vlády Roberta Fica a my sme sa rozhodli využiť akékoľvek možnosti preto, aby sme na takéto konanie poukázali, resp. aby sme niečo …

… proti tomuto spravili. Preto aj reči Petra Kažimíra o tom, ako chodím žalovať do Bruselu na OLAF, považujem za úbohé. … Viac.

Socialistická vláda zavádza daň z dividend, jej zrušenie bolo pritom prospešné

Daň z dividend - Richard Sulík

Daň z dividend | Richard Sulík: Dnes v prvom čítaní prešli rôzne škodlivé zmeny. Z nich by som chcel spomenúť konkrétne jednu. Je to daň z dividend. Jedná  ... Viac.

Koalícia so Smerom | S bandou zlodejov vládnuť nebudem!

Koalícia so Smerom a Sulík

Po marcových parlamentných voľbách 2016 vznikla na Slovensku koalícia so Smerom. Hoci ju šéf liberálnej SaS Richard Sulík často kritizuje, v rozhovore pre  ... Viac.

Zrušenie štátnych sviatkov alebo ako zvýšiť životnú úroveň | Videoblog .týždeň

Zrušenie štátnych sviatkov - Sulík

Politická strana Sloboda a Solidarita už v minulosti prišla s návrhom na zrušenie štátnych sviatkov. Hoci sa úspech nedostavil, dnes prišiel s podobným  ... Viac.

Rybníčkova strana je nefinancovateľná

Rybníčkova strana - Richard Sulík

V nedeľu ohlásil nadmieru úspešný primátor Trenčína vznik novej pravicovo konzervatívnej strany s názvom TOSKA. K názvu sa vyjadrovať nebudem a konštatujem,  ... Viac.

Odvodový bonus III – zásadná reforma nášho odvodového a sociálneho systému

Odvodový bonus 3 - Richard Sulík

Odvodový bonus III | Richard Sulík: V roku 2003 som pre vtedajšieho ministra financií Ivana Mikloša písal koncepciu daňovej reformy. Tá bola k januáru 2004  ... Viac.

Potrebujeme štíhly štát, nie nové odvody

Nové odvody - Sulík

Nové odvody | Richard Sulík: Počúvame, ako sa Minister financií SR Peter Kažimír chváli fantastickým výberom daní. Počúvame Ministra vnútra SR Roberta  ... Viac.

Správa o politike hospodárskej súťaže za rok 2015 | R. Sulík na výbore IMCO

Správa o politike hospodárskej súťaže za rok 2015 - Sulík

Brusel, 11.10.2016 - V utorok 11. októbra zasadal v Bruseli Výbor Európskeho parlamentu pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa (IMCO). Nosnou témou  ... Viac.

Za 2 miliardy eur mohla byť hotová diaľnica do Košíc | R. Sulík pre HN TV

Diaľnica do Košíc - Richard Sulík

Čo má spoločné diaľnica do Košíc a pád vlády Ivety Radičovej? Napríklad to, že diaľnica do Košíc dnes mohla stáť a Radičovej vláda nemusela padnúť, keby  ... Viac.

Jednokolové voľby verzus Kotleba

Jednokolové voľby - Kotleba

V novembri 2013 vytrel Marian Kotleba všetkým zrak, keď sa stal banskobystrickým županom, pričom sa treba v prvom rade poďakovať KDH a Ficovi. Ak by KDH  ... Viac.